FSMVÜ | GRAFİK TASARIM
 
Anasayfa  |   İletişim  | EN
GRAFİK TASARIM
YÖK ATLAS
Grafik Tasarımı
Grafik Tasarımı (Burslu)
Grafik Tasarımı (% 50 İndirim)
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
Staj Bilgilendirme

Değerli Öğrencilerimiz, 
Staj başvuru aşamasında izleyeceğiniz süreç aşağıda belirtilmiştir. Belirtilen süreci takip etmeniz Staj çalışmalarının değerlendirilmesi noktasında önemli olacaktır.

 

 1) YÖNERGE

Staj ile ilgili esaslar “GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ STAJ YÖNERGESİ” ’nde belirtilmiştir. Öncelikle Yönergeyi dikkatli bir şekilde incelemeniz yararlı olacaktır.

Staj Yönergesi

 

  2) STAJ KABUL SÜRECİ

a) Staj yapmak istediğiniz firma/kurum veya kuruluşla ilgili ön bilgileri danışman hocanızla görüşerek belirlediğiniz firma veya kurumda staj yapmanızın Programınız açısından uygun olup olmadığını öğreniniz. Uygun değilse yeni bir staj yeri bulup danışmanınızdan Uygundur olurunu alınız

b) Danışmanınızdan Uygundur onayını aldıktan sonra;

Staj için aşağıdaki Staj Kabul Formu’ndan 3 adet olacak şekilde size ait kısımlarını eksiksiz olarak doldurunuz.

Staj çalışmasını yapacağınız firma/kurum veya kuruluş yetkilisine ilgili yerleri doldurtup imza ve kaşe ile onaylattıktan sonra 3 adet fotoğrafla Staj Komisyonuna teslim ediniz.

Staj Kabul Formu
 
 

 

 3) SİGORTA İŞLEMLERİ (İŞ KAZASI VE MESLEK HASTALIKLARI)

Herhangi bir sağlık sigortası olmayan öğrencilerin Staj sürecindeki iş kazası ve meslek hastalıkları sigorta pirimi üniversitemiz tarafından karşılanacaktır. Tüm öğrencilerin Sağlık sigortası formunu doldurup en erken staj başlama tarihinden 1 ay öncesi ile en geç staj başlama tarihine 15 gün kala istenilen belgelerle (İkametgah ve Nüfus Cüzdan Fotokopisi)ilgili Staj Komisyonuna başvurmaları gerekmektedir.

Sigorta Formu 

 

  4) STAJ BELGELERİ TEMİNİ

Staj Kabul Formu bilgileri çerçevesinde staj yeriniz onaylandıktan sonra, Grafik Tasarım Staj Komisyonunca size “Staj Defteri” ve  “Öğrenci Staj Değerlendirme Formu” verilecektir. Öğrenci Staj Değerlendirme Formu staj komisyonu tarafından kapalı bir zarfta verilecektir.

Aşağıdaki linklerden staj defterine erişebilirsiniz.

Staj Defteri

Öğrenci Değerlendirme Formu


NOT: Staj Defterinin doldurulması ve Öğrenci Staj Değerlendirme Formu ile ilgili hususları Yönergeden inceleyebilirsiniz.

 
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi